Hakkımızda


Öncelikli Misyonumuz ilk hedefimizin en başında Türkiye'nin 1 numaralı sohbet sitesi olma çabası olduğunu belirtelim. Bunun için chat yapma olanağı sunmuştur. Bu çalışmaların yanında Sohbetci.gen.tr Türkiye' de yaklaşık olarak 7 yıldır java tabanlı sohbet imkanı sağladığını belirttik. Sitemiz artık sadece sohbet değil güncel blog girerek çeşitli kategorilerde haberler gelişmeleri takip edebilirler. mIRC bölümümüzden ise SevgiSohbet.Com'a ait Sevgi Script programımızı indirebilir, Global odalarımızda sevgi ve aşka dair güzel sözleri okuyup yorum yazabilir, insanlarla tanışabilir, Oyun bölümünden ise Sorucevap wb. oyunlarla vakit geçirebilir, Sohbet ağırlıklı sitemizin arkadaşlık bölümüne ise üye olup kendi arkadaş gruplarınızı oluşturabilir, mesaj atabilirsiniz üstelik ücretsiz olarak siz değerli kullanıcılarımıza hizmetini sürdürmektedir.

Vizyonumuz

Sohbetci.gen.tr Olarak Güvenilir ve rahat bir sohbet ortamı yaratarak kullanıcıların eğlenceli ve zevkli zamanlar geçirmesini en iyi şekilde sağlamak olacaktır.

Misyonumuz

Türk ahlak yapısına bağlı olarak seviyeli sohbet ve kalıcı arkadaşlıkların kurulmasına imkan sağlamak olup kullanıcılarına seviyeli bir ortamda hizmet vermek olacaktır.