Sohbete Başlayın!

mirc indir

Sohbetci Mirc Sohbet Odaları

mIRC, sohbet programlarının atası olarak kabul edilebilecek, IRC sunucularına bağlanıp sohbet etmeyi sağlayan bir istemci programdır. Khaled Mardam-Bey tarafından geliştirilmiştir. Mirc - irc sohbet platformu için en çok kullanılan masaüstü programıdır. mirc ismini yapımcısı Khaled Mardam bey'in isminin baş harfinden almıştır.

Sohbetci web sayfasının mirc download indirme sayfasından şimdi ücretsiz olarak ister mirc indirin isterseniz de sohbet odalarına katılıp sohbet edin! Sohbetci mirc için Hiçbir üyelik veya özel bilgi gereksinimi olmadan şimdi sohbet etmeniz için yapmanız gerekenlar gayet basit. Tek yapmanız gereken Mirc indirme kısmına tıklayarak Mirci indirmek.

Sizlerde Sohbetci Türkçe mIRC indirip kesintisiz ve daha pratik sohbet edebilirsiniz. Sohbet etme anlayışına yeni bir bakış açıcı getiren chat mirc kullanıcına daha fonksiyonel ve kolay sohbet etme imanı sunuyor. Sohbetci Mirc kullanıcılarını Web tarayıcısına bağlı kalmadn daha çok kanal ve özel pecere açma imkanı, düzenlene bilir arayüz ve kendinize göre tasarlayabildiğiniz kullanıcı ekranı en büyük avantajlarından birisidir. Mirc Sohbet odalarımız her yaş kullanıcıya hitap etmektedir. Türkçe Mirc en iyi Google Chrome`den indirilir.